Fortuna vitae
 
 

Nedostatek jódu významně ovlivňuje všechny funkce v lidském organismu. Častokrát si tento nedostatek ani neuvědomujeme přesto, že bydlíme často unavení, podráždění, nervózní nebo trpíme nedostatkem spánku.

Jód v našem těle zajišťuje správnou činnost štítné žlázy, přispívá tím ke zlepšení našeho psychického a fyzického zdraví. Posiluje imunitní systém, reguluje růst a vývoj, zvyšuje celkovou energii organismu, podporuje srdečně-cévní systém a mozkovou činnost, reguluje hladinu cukru v krvi, zvyšuje IQ a také schopnost soustředění.

Jód je prvek, který se vyskytuje všude, ale jeho rozložení na zemském povrchu je výrazně nerovnoměrné. Nejvíce je v přímořských, nejméně v hornatých zemích. Nejpřirozenějším zdrojem jódu pro náš organismus jsou mořské ryby (losos, tuňák, makrela), ústřice, krabi, řasy, mořská voda a sůl, některé minerálky, čokoládové boby, vejce, mléko, citrony, mrkev, špenát, brokolice, česnek, cibule, bazalka, atd.

Jódový deficit v našem organismu oslabuje imunitu a také negativní dopad na činnost všech vnitřních orgánů. S jeho nedostatkem souvisí zpomalené reflexy, snížené IQ, poruchy soustředění, křeče, anémie, vysušování pokožky a lámavost nehtů, vypadávala vlasů. deprese, ztráta energie, neprokrvení končetin, potíže s vylučováním, otoky, předčasný porod, vrozené vývojové vady, kretenismus, rozvoj strumy, poruchy pohlavních funkcí nebo vznik některých nádorů.

Koupit

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica - Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem

 
6 kusů - 7320.00 Kč
(včetne DPH)

ušetříte 1500 Kč

 
5 kusů - 6300.00 Kč
(včetne DPH)

ušetříte 1050 Kč

 
4 kusy - 5252.00 Kč
(včetne DPH)

ušetříte 628 Kč

 
3 kusy - 4095.00 Kč
(včetne DPH)

ušetříte 315 Kč

 
2 kusy - 2830.00 Kč
(včetne DPH)

ušetříte 110 Kč

 
1 kus - 1470.00 Kč
(včetne DPH)

ušetříte 50 Kč