Fortuna Vitae - Fortuna Vitae – originál prof. Turianica

kus
1 500,00 Kč
Počet kusů 2 a více 3 a více 4 a více 5 a více 6 a více
Cena za 1 kus 1 450,00 Kč 1 420,00 Kč 1 390,00 Kč 1 360,00 Kč 1 340,00 Kč
Objem 250 ml
Váha 235 g

Fortuna Vitae – originál prof. Turianica dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem.

Porucha štítné žlázy? Ze zkušenosti víme, že Fortuna Vitae je řešením.

Fortuna Vitae charakteristika:

 • je to jediný bezpečný přípravek vhodný při poruše štítné žlázy, jako je hypotyreóza (štítná žláza se sníženou funkcí), hypertyreóza (štítná žláza se zvýšenou funkcí), struma, zánět štítné žlázy a jiné…,
 • normalizuje správnou funkci štítné žlázy,
 • zabraňuje vzniku a rozvoji kardiovaskulárních onemocnění a mozkové příhody,
 • je účinnou prevencí vzniku onemocnění jako jsou osteopenie a osteoporóza (může zlepšit stav osteoporózy až o 2 stupně),
 • účinně zpevňuje kostní tkáň, zlepšuje zapojení vápníku a fosforu do zubní skloviny,
 • je efektivním prostředkem k řešení ekologicky podmíněného jodového deficitu,
 • je účinnou ochranou při záření rentgenem, CT vyšetřeních, MRI apod.,
 • je efektivní záchranou organismu v podmínkách havárii jaderných elektráren,
 • pozitivně ovlivňuje práceschopnost, fyziologickou délku života a intelektuální schopnost populace,
 • je adekvátním zdrojem antioxidantů.

Fortuna Vitae zajišťuje:

 • správný průběh těhotenství a vývoj plodu,
 • efektivitu energetického metabolismu,
 • stimulaci imunitního systému, obranyschopnost organismu a jeho odolnost vůči nepříznivým vlivům okolního prostředí,
 • zlepšení fyzické kondice, výkonnosti, celkového psychického stavu, duševní rovnováhy, a tím i kvality a délky života.

Fortuna Vitae reguluje:

 • procesy detoxikace produktů metabolismu,
 • obnovení buněk, reparaci tkání, fyziologickou stabilitu a výkonnost,
 • metabolismus bílkovin, tuků, cukrů, minerálních látek a vody,
 • výrazně zpomaluje proces stárnutí buněk.

Fortuna Vitae zvyšuje:

 • obranyschopnost imunitního systému,
 • efektivitu energetického metabolismu,
 • intelektuální schopnosti,
 • kvalitu života a duševní rovnováhu.

Doporučené dávkování: 10 ml denně = 1 polévková lžíce

 • Před vyšetřením CT, MRI, rentgenem se doporučuje užít tři dny před 1 x 10 ml denně, dva dny před 2 x 10 ml denně, den před 3 x 10 ml.
 • Při odběru krve nalačno, neužívat ani přípravek Fortuna Vitae.

Skladování:

 • Při léčbě, pokud se užívá dennodenně, láhev vystačí max. 1 měsíc – nemusí být v chladničce stačí na tmavém místě, teplota okolo 20 ° C.
 • Pokud se užívá sporadicky na doplnění jódových rezerv a před vyšetřeními, láhev máme potom i 3-4 měsíce v chladničce.

 

Základním stavebním prvkem pro správnou činnost štítné žlázy a také celého endokrinního systému je jód. V prostředí, ve kterém žijeme a také ve stravě, kterou konzumujeme, máme enormní nedostatek jódu. Nezávisle na těchto podmínkách spotřebováváme jód ve zvýšené míře a to především při stresu. Čím vyšší je aktivita člověka, včetně těhotenství, růstu dětí, nemocí, příjmu alkoholu, psychické zátěže, stresu, tím je spotřeba jódu vyšší. Tím vznikají poruchy štítné žlázy a právě tady je řešením Fortuna Vitae – originál prof. Turianica. S nedostatkem jódu se začínají fyziologické komplikace a nastupují civilizační choroby, jako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha – obezita, náhlé hubnutí, nespavost, pankreatitida, lámání nehtů, problémy s pamětí, problémy s pamětí střeva, ženské problémy (cysty, nádory na děložním čípku, prsou a vaječnících), u mužů především prostata, problém s potencí a kardiovaskulární onemocnění.

Fortuna Vitae – originál prof. Turianica – unikátní přírodní produkt, jeden z největších světových objevů v biochemii, oceněný a uznaný špičkovými odborníky z Cambridge International School (UK) a chráněný patentem Úřadu průmyslového vlastnictví SR pro jeho jedinečnou schopnost řešit jódový deficit v lidském organismu.

Na všechny zmíněné obtíže je výborným řešením dýňový olej Fortuna Vitae ORIGINÁL prof. Turianice s aktivním organicky vázaným jódem. Je vhodný pro děti i dospělé, pro všechny, kteří pracují a žijí v neustálém stresu. Je důležitý pro ženy ve starším věku na všechny ženské problémy, včetně menopauzy, ale také pro muže – andropauza. Předchází zánětu prostaty, případně ji pomáhá uklidňovat.

Fortuna Vitae ORIGINÁL prof. Turianica v neposlední řadě upravuje metabolismus, čímž pomáhá redukovat případnou nadváhu. Fortuna vitae – original prof. Turianica je nápomocná i při prevenci proti rakovině. Dostatečná úroveň jódu je důležitá pro zdravý fyzický a mentální vývoj dítěte během těhotenství a následně kojení. Organicky vázaným jódem se nelze předávkovat.

Info

Bezplatné konzultace a poradenství garantujeme přímo od autora patentů produktu Fortuna Vitaeprof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. V případě, že užíváte léky na štítnou žlázu, rádi Vám poskytneme doplňující informace telefonicky nebo mailem.

Daniela, 36r.

september 2019

Koniec padaniu vlasov

Rada by som sa podelila o skúsenosť s užívaním tekvicového oleja s aktívnym jódom. V mojej 25-ke po narodení mojej dcéry som začala mať problémy so štítnou žľazou – diagnóza -znížená činnosť štítnej žľazy a k tomu 50 mg Euthyrox, ktorý som brala 10 rokov vkuse. V roku 2018 som mala 36 rokov a intenzívne som hľadala cestu ako z tohto kolotoča brania liekov von. Naviac stále mi vo veľkom množstve padali vlasy (nie zopár vlasov, ale celé pramene) a to som mala kedysi vlasy ako levica. Toto sa dialo i napriek stabilizovanej štítnej žľaze a braní liekov, pre ženu prísť o vlasy – na plač.

Nehovoriac o tom, že boli obdobia slabosti, búšenie v hrdle, závraty a pod. Tí, ktorí máte problémy so štítnou žľazou, určite poznáte tieto príznaky. Skúšala som všetky možné cesty, alternatívny liečby, vyhodila popri tom kopec peňazí, až som natrafila na Fortuna Vitae – tekvicový olej s aktívnym jódom. Môžem reálne povedať : STAL SA ZÁZRAK a to bez akéhokoľvek prifarbenia, alebo reklamy!!!! Zrazu som mala viac energie, dobrá nálada, vlasy prestali padať, moje problémy, ktoré som mala prestali a naviac výsledky u lekára potvrdili, že štítna žľaza je úplne v poriadku a to neberiem 3/4 roka lieky!!! Samozrejme mojej lekárke som to nepovedala, veď viete aký názor majú lekári na prírodnú liečbu.

Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. Zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

Mária, 43 r.

máj 2012 - 2017

Hypertyreóza s komplikáciou strumy

Prajem krásny deň, v prvom rade by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za doporučenie užívať FORTUNA VITAE pri mojej diagnóze /zvýšená činnosť ŠŽ Graves – Basedowova struma/. Bola mi jednoznačne odporučená operácia – odstránenie ŠŽ. Po mesačnom užívaní oleja / napriek prísnemu zákazu od lekára olej v mojom prípade užívať!!! / sa môj zdravot. stav výrazne zlepšil nielen subjektívne, ale aj laboratórne výsledky potvrdili rapídny obrat k lepšiemu. Kým som užívala iba lieky, choroba pretrvávala. Olej prof. Turianicu však zaúčinkoval priam zázračne! Takže operáciu / ktorú považujem nie za vyliečenie, ale spôsobenie trvalo chorobného stavu, keďže jej podstatou je odstránenie životne dôležitého orgánu a doživotné užívanie umelých hormónov /naďalej tvrdohlavo odmietam a dúfam, že mi olej pomôže k úplnému vyliečeniu.

Jediné, čo ma ešte trápi, je mierne zväčšenie ŠŽ oproti jej veľkosti na začiatku ochorenia. Osobne si myslím, že sa jedná o vedľajší nežiadúci účinok Thyrozolu, nakoľko som mala predpísané pomerne vysoké dávky / zo zač. 4- krát denne, potom 3-krát/ Po využívaní 1 fľašky oleja užívam už len 1 tabletku denne. V užívaní oleja pokračujem naďalej napriek zákazu lekára.

 

Po 5 rokoch…

Ahojte anjeli moji! Práve som sa vrátila z Ľubochne ... Doktorka mi urobila ultrazvuk štítnej žľazy ... Povedala, že keby to nevidela na vlastné oči a nezažila to od začiatku, odo dňa, keď som k nej začal chodiť, neuverila by tomu ... Zmenšil sa objem nad 100 ml na 35 ml !!! Povedala, že možno začne veriť na zázraky.

Viem, komu by som mala poďakovať za ten zázrak! Napriek tomu vám nikdy nemôžem dostatočne poďakovať... Keby nebolo vás, moja štítna žľaza by nikdy nebola zdravá a ani ja by som ... Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEM!

S láskou a úctou Maja...

Prosím, pozdravte prof. Turianicu za mňa a ďakujem mu v mojom mene.

Komentáře 0

Zatím bez komentářů. Buďte první se svým komentářem.
0

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte.