Fortuna Vitae – originál prof. Turianica

Organicky vázaný jód v dýňovém oleji

Bezplatné konzultace a poradenství garantujeme přímo od autora patentů produktu Fortuna Vitae – prof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. V případě, že užíváte léky na štítnou žlázu, rádi Vám poskytneme doplňující informace telefonicky nebo mailem.

Fortuna Vitae – unikátní přírodní produkt, jeden z největších světových objevů v biochemii, oceněný a uznaný špičkovými odborníky z Cambridge International School (UK) a chráněný patentem Úřadu průmyslového vlastnictví SR pro jeho jedinečnou schopnost řešit jódový deficit v lidském organismu. Základem správného fungování lidského organizmu je právě předpoklad, že štítná žláza má dostatek jódu a může zajistit všechny procesy a pochody v našem těle.

Fortuna Vitae charakteristika:

 • je to jediný bezpečný přípravek vhodný při poruše štítné žlázy, jako je hypotyreóza (štítná žláza se sníženou funkcí), hypertyreóza (štítná žláza se zvýšenou funkcí), struma, zánět štítné žlázy a jiné…
 • zabraňuje vzniku a rozvoji kardiovaskulárních onemocnění a mozkové příhody,
 • je účinnou prevencí vzniku onemocnění jako jsou osteopenie a osteoporóza (může zlepšit stav osteoporózy až o 2 stupně),
 • účinně zpevňuje kostní tkáň, zlepšuje zapojení vápníku a fosforu do zubní skloviny,
 • je efektivním prostředkem k řešení ekologicky podmíněného jodového deficitu
 • je účinnou ochranou při záření rentgenem, CT vyšetřeních, MRI a pod.,
 • je efektivní záchranou organismu v podmínkách havárii jaderných elektráren,
 • pozitivně ovlivňuje práceschopnost, fyziologickou délku života a intelektuální schopnost populace,
 • je adekvátním zdrojem antioxidantů.

Fortuna Vitae zajišťuje:

 • správný průběh těhotenství a vývoj plodu,
 • efektivitu energetického metabolismu,
 • stimulaci imunitního systému, obranyschopnost organismu a jeho odolnost vůči nepříznivým vlivům okolního prostředí,
 • zlepšení fyzické kondice, výkonnosti, celkového psychického stavu, duševní rovnováhy, a tím i kvality a délky života.

Fortuna Vitae reguluje:

 • procesy detoxikace produktů metabolismu,
 • obnovení buněk, reparaci tkání, fyziologickou stabilitu a výkonnost,
 • metabolismus bílkovin, tuků, cukrů, minerálních látek a vody,
 • výrazně zpomaluje proces stárnutí buněk.

Fortuna Vitae zvyšuje:

 • obranyschopnost imunitního systému,
 • efektivitu energetického metabolismu,
 • intelektuální schopnosti.
 • kvalitu života a duševní rovnováhu.
 
 
Fortuna Vitae

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Dýňový olej s aktivním organicky vázaným jódem Koupit Fortuna Vitae
Fortuna Vitae
 

Mária, 43 r.

máj 2012 - 2017

Hypertyreóza s komplikáciou strumy

Prajem krásny deň, v prvom rade by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za doporučenie užívať FORTUNA VITAE pri mojej diagnóze /zvýšená činnosť ŠŽ Graves – Basedowova struma/. Bola mi jednoznačne odporučená operácia – odstránenie ŠŽ. Po mesačnom užívaní oleja / napriek prísnemu zákazu od lekára olej v mojom prípade užívať!!! / sa môj zdravot. stav výrazne zlepšil nielen subjektívne, ale aj laboratórne výsledky potvrdili rapídny obrat k lepšiemu. Kým som užívala iba lieky, choroba pretrvávala. Olej prof. Turianicu však zaúčinkoval priam zázračne! Takže operáciu / ktorú považujem nie za vyliečenie, ale spôsobenie trvalo chorobného stavu, keďže jej podstatou je odstránenie životne dôležitého orgánu a doživotné užívanie umelých hormónov /naďalej tvrdohlavo odmietam a dúfam, že mi olej pomôže k úplnému vyliečeniu.

Jediné, čo ma ešte trápi, je mierne zväčšenie ŠŽ oproti jej veľkosti na začiatku ochorenia. Osobne si myslím, že sa jedná o vedľajší nežiadúci účinok Thyrozolu, nakoľko som mala predpísané pomerne vysoké dávky / zo zač. 4- krát denne, potom 3-krát/ Po využívaní 1 fľašky oleja užívam už len 1 tabletku denne. V užívaní oleja pokračujem naďalej napriek zákazu lekára.

 

Po 5 rokoch…

Ahojte anjeli moji! Práve som sa vrátila z Ľubochne ... Doktorka mi urobila ultrazvuk štítnej žľazy ... Povedala, že keby to nevidela na vlastné oči a nezažila to od začiatku, odo dňa, keď som k nej začal chodiť, neuverila by tomu ... Zmenšil sa objem nad 100 ml na 35 ml !!! Povedala, že možno začne veriť na zázraky.

Viem, komu by som mala poďakovať za ten zázrak! Napriek tomu vám nikdy nemôžem dostatočne poďakovať... Keby nebolo vás, moja štítna žľaza by nikdy nebola zdravá a ani ja by som ... Z CELÉHO SRDCA ĎAKUJEM!

S láskou a úctou Maja...

Prosím, pozdravte prof. Turianicu za mňa a ďakujem mu v mojom mene.

Vera, 54 let

august 2016

Hyper a hypofunkce štítné žlázy

Asi před 4 lety jsem se začala cítit velmi slabě, zvracela jsem … Po absolvování vyšetření mi bylo zjištěno autoimunitní onemocnění štítné žlázy, nejprve to byla hyperfunkce, pak hypofunkcia.Začala jsem se informovat o způsobech léčby a náhodou jsem se dozvěděla o Vašem oleji . Zkontaktovala jsem se také s panem profesorem, byl velmi ochotný, za což mu velmi děkuji a začala jsem užívat olej podle jeho rad. Lékařka mi navrhla léky, které jsem ani nezačala užívat a celou dobu jsem užívala jen olej. Chodím pravidelně na kontroly, již asi 1 a půl roku mám hodnoty hormonů v pořádku, cítím se dobře a olej užívám už asi jen 1 krát za týden, nebo i jednou za 2 týdny.

Vřele doporučuji a velmi Vám děkuji !!!!

0

Používáme cookies od služeb třetích stran pro marketingové aktivity a abychom vám mohli nabídnout lepší zážitek. Přečtěte si o tom, jak používáme soubory cookie a jak je můžete ovládat kliknutím na „Privacy Preferences“.